Acil Eğitim
Gökhan ŞEN, Eğitim Projeleri Merkezi

Acil Eğitim
ÇOCUKLAR İÇİN PROJELER
YETİŞKİNLER İÇİN PROJELER
Basında
İletişim
Deprem ve Çocuklar
Çevre ve Çocuklar
Doğru Davranışlar ve Çocuklar
Okuma Yazma ve Çocuklar
Vergi Bilinci ve Çocuklar
Müzik ve Çocuklar
Temizlik ve Çocuklar
Sağlık ve Çocuklar
Beslenme ve Çocuklar
Yeni Doğan Her Bebeğe
Vergi Bilinci ve Çocuklar

vergibilir eğitim CD'si
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) katkı sağladığı çalışmada, söz ve müziği Gökhan Şen'e ait 7 şarkı yer alıyor. Şarkıların yer aldığı CD'de video klipler de bulunuyor. 


Gelir İdaresi Başkanlığı, 180 bin adet CD'yi, vergi dairesi başkanlıkları ve defterdarlıklar kanalıyla ilköğretim okullarına gönderdi. 

Türkiye'de ilk

 ''Vergibilir Şarkıları'' albümündeki tüm şarkıları yapan Gökhan Şen,bu tür bir çalışmanın Türkiye'de ilk kez yapıldığını'' söyledi.

Şen, albümde sadece vergi bilinci konusunu işlemediklerini vurgulayarak, el yıkama, diş fırçalama gibi doğru davranışları öğreten şarkıların da bulunduğunu bildirdi. 

Şen, ''Çocuklara yönelik daha önce böyle eğitim materyali anlamında bir yapılmadı. Hem çalışmanın içeriği hem de materyalin ücretsiz olması açısından bir ilk'' dedi. Gökhan Şen, okullarda eğitim materyali açığı bulunduğunu, kendisinin de bir müzik öğretmeni olarak bunun sıkıntısını çektiğini belirterek, CD'nin başta sınıf öğretmenleri olmak üzere tüm ilköğretim öğretmenlerinin çok işine yarayacağına inandığını söyledi. CD'de yer alan tüm şarkıların aynı zamanda klipleri bulunduğuna işaret eden Şen, albüm bilgisayar ortamında açıldığında  öğrencilere görsel unsurların da sunulabileceğini kaydetti.
 


 
Acil EğitimÇOCUKLAR İÇİN PROJELERYETİŞKİNLER İÇİN PROJELERBasındaİletişim